Proj&Spaw

Referencje

Amer-Instal Sp. z o.o.

Firma Projandspaw sp. j. zrealizowała w lipcu 2017 r. montaż linii przyjęcia i magazynowania jabłek na terenie zakładu klienta. Realizacja prac przebiegała bez zastrzeżeń, z zachowaniem obowiązujących norm pracy i bezpieczeństwa. Z Uwagi na stawiane wymogi jakościowe i terminowe firma Projandspaw sp. j. wykazała się profesjonalizmem oraz wiedzą techniczną. Poziom wykonanych usług pozwala nam na polecanie firmy Projandspaw sp. j. jako wiarygodnego i sprawdzonego Partnera.

Ludwik Amer
Prezes Zarządu

MYSAK Group Sp. z o .o.

Wysokie wymagania jakie postawiliśmy wykonawcy oraz krótki termin realizacji wymagały pracy wielozadaniowej, sprawdzonej organizacji i koordynacji zadań. Powierzone prace wykonane zostały w wyznaczonym terminie a wykonane prace charakteryzowały się z wysoką jakością I starannością.
Firma Projandspaw sp. J. Wykonuje swoje prace terminowo, jednocześnie wykazując dużą elastyczność i zdolność do szybkiego I jakościowego reagowania na potrzeby Klienta.

Mieczysław Mysakowski
Prezes Zarządu

EKO-PIL Remigiusz Pilas

EKO-PIL Remigiusz Pilas: W trakcie realizacji powierzonego zadania firma Projandspaw sp. j. wykazała się bardzo dobrą organizacją prac. Wszystkie wykonane prace cechuje solidność i fachowość oraz profesjonalizm. Pracownicy firmy Projandspaw sp.j. wyróżniają się dużą wiedzą techniczną i wysoką kulturą osobistą.
Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają potwierdzić rzetelność, wysoką jakość i terminowość wykonywania powierzonych zadań. Firma Projandspaw sp.j. w pełni zasługuje na miano solidnego partnera.

Remigiusz Pilas
Właściciel

Gudowski Bros Sp. z o.o.

Pragnę zarekomendować usługi Firmy Projandspaw S.C. która wykonała zlecone zadanie zgodnie z ustaleniami, sumiennie I terminowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i podchodząca do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie. Usługi dostarczane przez Firmę Projandspaw S.c. są wysokiej jakości. Można również liczyć na fachowe doradztwo oraz sprawną obsługę.

Paweł Gudowski
Prezes Zarządu

Amer-Instal Sp. z o.o.

Firma Projandspaw sp. j. zrealizowała w Sierpniu 2017 r. wykonała i zamontowała w siedzibie klienta wg. dostarczonej dokumentacji oczyszczacz do jabłek. Realizacja prac przebiegła bez zastrzeżeń, z zachowaniem obowiązujących norm pracy i bezpieczeństwa. Z Uwagi na stawiane wymogi jakościowe i terminowe firma Projandspaw sp. j. wykazała się profesjonalizmem oraz wiedzą techniczną.

Ludwik Amer
Prezes Zarządu

Zakład Ślusarski Marek Skrzyszewski

Terminowa realizacja projektu oraz wykonanie i montaż zgodnie z przedstawionym harmonogramem pozwala mi stwierdzić, iż firma Projandspaw s.c. podchodzi do powierzonego zadania w pełni profesjonalnie. Godne polecenia jest również fachowe podejście pracowników firmy z zakresu doradztwa podczas realizacji zlecenia. Firmę Projandspaw s.c. oceniam jako solidnego i rzetelnego partner biznesowego oraz polecam do dalszej współpracy.

Marek Skrzyszewski
Właściciel

Amer-Instal Sp. z o.o.

Firma Projandspaw sp. j. zrealizowała w Wrześniu 2017 r. naprawę przenośnika taśmowego służącego do transportu jabłek. Realizacja prac przebiegła bez zastrzeżeń, z zachowaniem obowiązujących norm pracy i bezpieczeństwa. Z uwagi na stawiane wymogi jakościowe i terminowe firma Projandspaw sp. j. wykazała się profesjonalizmem oraz wiedzą techniczną.

Ludwik Amer
Prezes Zarządu